Moderování diskuse

DISKUZE » Nápady na vylepšení webu


siena
siena 02.05.2021 v 08:24

Hana H., chtěla jsem již včera, ale pak si řekla, že byste to mohla nakonec za mne ještě odnést. Jak vidím, má zdrženlivost byla zbytečná...

Takže zpětně bych chtěla poděkovat, že jste dala veřejně najevo, že být vulgární není normální, a že na knižní stránky nepatří to, co jste tu včera četla. Bohužel, vymazáním příspěvků se nevymaže fakt, že mnozí zde podobný způsob vyjadřování nijak zlým nevidí, že ti, kterým byl příspěvek smazán jsou za oběti. Vždyť byli k tomuto způsobu vyjadřování vlastně vyprovokováni, jak píše Eldar80...

Text příspěvku byl upraven 02.05.21 v 08:27

siena
siena 02.05.2021 v 08:26

Eldar80, mohl byste, prosím, dát nějaký odkaz, z čeho čerpáte informace, co je to konzervatismus? Kdo je to konzervativec?

Text příspěvku byl upraven 02.05.21 v 09:20

SputnikV
SputnikV 02.05.2021 v 09:24

mně tedy bohužel ty sprosté příspěvky, které byly vymazené unikly takže nemám názor na to , zda to bylo na místě, ale jiné příspěvky napadající jiné uživatele jsem zde naštěstí nalezl nezměněny, takže si mohu počíst v příspěvcích našich morálních guru a umělců škatulkovačů (snad až příliš zdrženlivých), v příspěvcích vyzyvatelů k válce, v blábolech znalců autismu (může za to matka, kdo jiný), zkrátka si to užívat.

pokud mi bude scházet nějaké to silnější slovo, je dost knih i zde vedených, kde si v nich počtu dostatečně... a jsou to i klasiky.

SputnikV
SputnikV 02.05.2021 v 09:37

Eldar80 -
cit.
Třeba u Bible. Je směšné, jak si ateisté hloupými názory omezí vlastní myšlení a pak se diví, že světu kolem sebe nerozumí. Jenže jim se v myšlenkové ateistické krabici líbí. Všechno je pak takové jednoduché a logické.

nezdá se vám, že citát z vašeho příspěvku přesně vystihuje neateistické myšlení? všechno v náboženstvích a věrách všech druhů má smysl, význam a je důvodné....naopak ateisté žijí ve světě překvapivém a jen zčásti předvídatelném, neboť je složen z tolika pro nás neznámých, nahodilých, že jej prospět plně zvládnout nelze.
Pravda, bible, korán sútry..... pro ně nejsou ničím jiným než sbírkou bájí a příběhů, svaté knihy k životu nepotřebují ve smyslu duchovním, jejich jediným kompasem je jejich vlastní svědomní a věřte, na rozdíl od těch, kteří mají nad sebou cokoliv či kohokoliv, jejich svědomů váží přesně,, neumodlíš ho.

Jo a spor mezi ateisty a věřícími není věčným sporem, není totiž co řešit. oč se spořit a já sám si myslím, že to v hloubi duše ví i velká spousta věřících, jen ta možnost držet se někoho za ruku, neztratit pozici děcka, je stále přitahuje a jsou si v ní jistější. co kdyby, říkají si.

encyklopedie
encyklopedie 02.05.2021 v 09:42

Sputnik....co to tady píšeš za nesmysly.... ty "překvapivý světe" ....

Vestička
Vestička 02.05.2021 v 10:55

Sieno, ty dámo jedna, do slušné diskuze patří i odpovídat na slušnĕ položené otázky. Jaké máš zamĕstnání, že u toho stíháš tolik vypisovat na databázi. A opravdu ti nevadí, jak komunikuje Jacck? Není to hulvátské, nízké a pomýlené? A nebo jsou ty jeho příspĕvky cajk?
A další vĕc, ještĕ nedávno tvrdila, že příspĕvky by se mazat nemĕly, že je to vizitka. Tak proč nahlašuješ?

Encyklopedie, já tedy ty tvoje příspĕvky občas čtu. A taky to jsou občas pořádný nesmysle.


encyklopedie
encyklopedie 02.05.2021 v 10:57

Vestička...my dva se nemáme o čem bavit..... patříš do okruhu čtenářů, kteří jsou pro mne tady zbyteční....a většinou je nesleduji...mám jiné oblíbence

Vestička
Vestička 02.05.2021 v 11:05

Encyklopedie, jasný, dobře dĕláš.

elfos
elfos 02.05.2021 v 11:24

Vestičko, ty dva útočné, vulgární, urážlivé příspěvky v diskusi Mnichovská zrada, které se nelíbily ani tobě, ani dalším lidem včetně mne a které byly hluboko přes čáru, jsem smazala já, aniž by mi je siena nahlásila. Takže nenahlašuje. To je jedna věc. A druhá věc je, že o svém soukromí a osobních věcech tady nemusí (pokud nechce) nikdo nic psát ani odpovídat na zvídavé dotazy, tudíž ani siena nemusí odpovídat Vestičce třeba na dotaz, jaké má zaměstnání, a je to tak v naprostém pořádku.

Nechutně vulgární příspěvky a osobní urážky sice jsou vizitka pisatele, to je fakt, ale děti ani dospělí nemusí na Databázi knih takovéto příspěvky nemající nic společného s diskusí číst - nakonec, i to, že někomu jeho příspěvky moderátor musel smazat, je vizitka.

siena
siena 02.05.2021 v 11:45

elfos, děkuji. Sice jsem to psala jen o několik centimetrů výš, měla jsem v úmyslu zareagovat znovu, ale pak si řekla, že bude nejlépe ignorovat.

A jen snad ještě poznámku.
Jsem ta poslední, která by tu schvalovala vulgární příspěvky, která by chtěla, abychom si tu četli příspěvky, které velmi nechutně napadají druhé. Domnívám se, že jsem to, celou dobu co tu jsem, dávala najevo, a že jsem mnohdy i kvůli tomu dostala co proto. Když jsem v poslední době začala psát o tom, že by se podobné příspěvky neměly mazat, myslela jsem tím to, že když se někomu smaže příspěvek anonymně, ne v každém případě se objeví ta pověstná věta, proč tak nastalo, a že i s tím mám svou zdejší "dobrou" zkušenost, že to nemá dopad na ostatní, že to vlastně nemá dopad ani na toho dotyčného. A sama elfos můžete vidět, z příspěvků SputnikV, Vestičky, nakonec i příspěvek Eldar80, že ihned nastoupila relativizace, že kdybych byla ticho... A bohužel, kdyby to byly jen tyto profily... Protože, ráda bych se mýlila, najdou se určitě nemnozí, kteří na tomto způsobu komunikace neshledávají nic zvláštního, souhlasí s těmi příspěvky, ale takříkajíc si nezadají...

Text příspěvku byl upraven 02.05.21 v 11:53

pobijecmuch
pobijecmuch 02.05.2021 v 11:51

Já jenom doplním elfos a zkopíruji všem z naší nápovědy - Pravidla Diskuze a komentářů:

Základní principy udržitelné diskuze
- slušnost a dodržování zákonů
- nezneužívání prostoru ke spamování

Žádáme vás, abyste k ostatním přistupovali s úctou, neútočili na ně, nezneužívali diskuzí k výhrůžkám, obtěžování, pomluvám a šíření nepravdivých informací. Příspěvky podněcující k násilí vůči konkrétním lidem nebo skupinám obyvatelstva a k rasové, etnické a náboženské nenávisti jsou zakázány. Do diskuze nepatří obscénní a vulgární příspěvky. Přitom nezáleží na tom, zda jsou vulgarity výslovné, nebo jsou "vytečkovány", či je obscenita vyjádřena "opisem". Provozovatel webu si spolu s moderátory vyhrazuje právo mazat podle vlastního uvážení texty urážlivé, agresivní, úmyslně komolené a také zjevné provokace.

Je nepřípustné propagovat v diskuzích komerční produkty, weby, firmy a politické strany a hnutí. Vzhledem k tomu, že není možné předem přesně definovat, co ještě souvisí s diskuzí a co už je záměrná propagace, vyhrazují si moderátoři právo toto posuzovat ad hoc.

Diskuze jsou primárně určeny k výměně názorů uživatelů kolem knih, autorů a literatury, ne k distribuci informací z jiných zdrojů. Pokud příspěvek obsahuje odkaz (URL adresu) na jinou webovou stránku, vystavuje se jeho autor riziku, že příspěvek může být posouzen jako spam.

SputnikV
SputnikV 02.05.2021 v 11:56

encyklopedie -- píšu, co si myslím a jestli si ty myslíš cokoliv jiného, sem s tím. I když to budou nesmysly - z mého hlediska.

SputnikV
SputnikV 02.05.2021 v 11:58

pobijecmuch - doufám, že to platí pro všechny, i pro ty, kdo jiné označují jako proruské trolly nebo je škatulkují do rozličných diívných škatulek nebo tvrdící, že lidé méně inteligentní mají více dětí a podobné

Vestička
Vestička 02.05.2021 v 12:02

Příspěvek porušil pravidla diskuze, a proto byl odstraněn moderátorem.

siena
siena 02.05.2021 v 12:07

Příspěvek porušil pravidla diskuze, a proto byl odstraněn moderátorem.

encyklopedie
encyklopedie 02.05.2021 v 12:08

Sputnik... ne, ne...žádné sem s tím.... jestli to nevíš, tak tady jsi na Databazeknih... a já koukám, že máš přečteno NIC, chceš si přečíst NIC a dále NIC a NIC ..... takže se nemáme o čem bavit.... a už vůbec ne tohle .... jenom omezený člověk může napsat /cituji tě/
"Je směšné, jak si ateisté hloupými názory omezí vlastní myšlení a pak se diví, že světu kolem sebe nerozumí. ".... tos totálně posral....
možná mi to nějaký chytrý moderátor smaže .....

Text příspěvku byl upraven 02.05.21 v 15:14

Vestička
Vestička 02.05.2021 v 12:13

Jinak , ve vší slušnosti se domnívám, že s mazáním příspěvků dĕláte chybu. Bylo mi jich taky pár smazáno . Nebyly v nich vulgarity, nenávist, nic špatného, ani nic vulgárního, ani zaonačenêho. Nejse spravedliví. Jacckova nenávist I Rusku porušuje vaše pravidla. Dosaďte si u jeho výplodů za Rusové židi. A vyvraťte mi to. Jste mnohdy až směšní, jen můj názor. Viz jedovatá houba. Jen ta formulace neschvalujeme existence... kdo to vymyslel. ???

Text příspěvku byl upraven 02.05.21 v 12:13

siena
siena 02.05.2021 v 12:22

"Já vás zdravím srdečně drahá udavačko. Překvapení si nechám pro sebe, jenom mohu říci že vám ho osobně předám, počítám do dvou týdnů. Nevím jestli se vám bude líbit ale to už je život. Zatím pá pá"

To jen pro ukázku, kdo všechno tu je mezi námi. Koho, dle některých, jsem svým postojem ke světu dohnala až k podobnému... Opravdu argumentace a respekt k názoru druhých. Opravdu srovnatelné s tím, když nazvu nějaký příspěvek za manipulativní, a pošlu uživatele s podobným diskutovat do míst, která se mi zdají vhodnější než knižní stránky.
GnR4ever, mám se teď 14 dní jako bát? Nebo mám přemýšlet nad tím, nakolik jsou tyto stránky vlastně chráněné? Nebo jestli jste investigativně odhalil mou totožnost? Nebo jste jen ten, který tu byl již před časem? Jak mi bylo v jednom vlákně předevčírem řečeno, snažíte se zbytečně...

Text příspěvku byl upraven 02.05.21 v 12:24

Vestička
Vestička 02.05.2021 v 12:28

Nic si z toho nedělej, nejsi v tom sama.I mně tu jeden uživatel nadával do zasraných krav, a sluboval, že si to se mnou vyřídí. Osobně. Pokračuj v započatém díle, kultivaci diskuze. Daří se ti, jak vidím.

Hana H.
Hana H. 02.05.2021 v 12:34

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

GnR4ever
GnR4ever 02.05.2021 v 12:37

Příspěvek porušil pravidla diskuze, a proto byl odstraněn moderátorem.

Hana H.
Hana H. 02.05.2021 v 12:42

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

siena
siena 02.05.2021 v 12:47

Hana H, ano, co čekat. A samozřejmě, ani já nemyslím, že mlčení znamená souhlas. Mluvila jsem jen o některých, že i tací se tu určitě najdou... Minimálně těch 7, kteří mu účastně hned psali, co jsem zač:) Ale vážně, o některých jsem přesvědčena, že tomu tak je. Přeci jen jsem tu už dlouho...

GnR4ever
GnR4ever 02.05.2021 v 13:06

Příspěvek porušil pravidla diskuze, a proto byl odstraněn moderátorem.

siena
siena 02.05.2021 v 13:15

Omyl, já vás nenapadla. Jen jsem napsala, abyste nelhal. Paní doktorka Svatošová není ani podvodnicí, ani nerejžuje nic od státu. Že nerozumíte tomu, jaká péče, jaká léčba existuje, a jak je ta hrazena, není problém ani paní doktorky, ani můj. Nakonec, začátek debaty je u příslušné knihy, smazala jsem jen příspěvky, které reagovaly na ty vám smazané. Kde mimo jiné, aby si zdejší zastánci svobody slova, mohli udělat obrázek, vysvětlujete, že vaše příspěvky jsou schválně primitivní, aby to pochopil i každý blbec zde. (Ostatně, vaše diskuzní příspěvky u Bible dále zůstávají...) Jak poetické, cosi mi to připomíná, tedy někoho mi to připomíná...

Text příspěvku byl upraven 02.05.21 v 14:02

Tato diskuze byla uzavřena a není možno do ní vkládat nové příspěvky.