Zobrazení informace o oblíbených uživatelích v profilu knihy

DISKUZE » Nápady na vylepšení webu


MartinezZ
MartinezZ 01.02.2019 v 22:05

Až mě tak nějak překvapuje, že to tu dosud není.

Mám v Oblíbených uživatele. Tak nějak bych autolmarticky čekal, že když si otevřu profil nějaké knihy, kterou mnou oblíbený uživatel četl, hodnotil, komentoval, vlastní, chce číst apod., tak to u knihy také uvidím.

V pravém sloupci jsou informace o tom, kolik uživatelů má knihu v Oblíbených, kolik jich ji četlo apod, ale abych tam měl ještě kousek, ve kterém bude, jací moji oblíbení uživatelé mají s knihou co společného, to ne :(

Očekával bych tedy, že uvidím, že knihu mnou oblíbený uživatel četl, ohodnotil ji tolika hvězdičkami, má ji ve své knihovně a jako první se mi zobrazí jeho komentář, před komentáři ostatními, nehledě na jeho stáří vůči ostatním komentářům.

Lector
Lector 01.02.2019 v 22:11

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

MartinezZ
MartinezZ 02.02.2019 v 10:22

@Lector: Aha, vidím. Zrovna se mi podařilo si otevřít pro ukázku pár Oblíbeným uživatelem nehodnocených knížek - štěstí :)

Nic to ale nemění na tom, že nevidím, že Oblíbený knihu četl nebo nečetl, ale má v knihovničce (takže mu ji nemusím kupovat jako dárek), apod.

A notifikování, kdy Oblíbený ohodnotil a okomentoval knihu by také nebylo k zahození :) teď je na to sice přímo klikátko, ale že se něco změnilo se dozvím až po otevření,. Ne bublinkou jako právě u notifikací na nové komentáře u knih apod.

Text příspěvku byl upraven 02.02.19 v 10:23



Vložit příspěvek