Vlastní "složka"

DISKUZE » Nápady na vylepšení webu


rusalka123
rusalka123 06.11.2013 v 22:24

Napadlo mě, jestli by nešlo udělat možnost vytvoření vlastní řekněme složky (nenapadl mě lepší výraz), prostě jako jsou přečtené knihy, doporučené atd., ale že by si uživatel zvolil název jaký chce - tedy pokud nějaká skupina někomu chybí, tak by si jí mohl vytvořit sám a každý uživatel by klidně mohl mít jinou - třeba jsem někdy četla prosbu o vytvoření "zaujalo mě", tak by si to mohl zájemce vytvořit sám, někdo by si třeba vytvořil něco jinýho... Mohlo by to být pro větší přehlednost dáno do profilu nějak zvlášť. Doufám, že chápete, zajímají mě vaše názory.;)

herdekfilek
herdekfilek 06.11.2013 v 23:08

Mně se to ohromně líbí. Hned bych si stvořil složku Koblížci, kam bych si dával své vůbec nejvíc nejvypečenější knihy. A vůbec bych to nedával někam do profilu, ale hezky bych rozšířil stávající menu. A také bych tam přidal možnost vymazání některých složek přednastavených. Třebas položku Chci si koupit já nevyužiju, tudíž by propadla hrdlem. Tak.

Text příspěvku byl upraven 06.11.13 v 23:08

tenax
tenax 06.11.2013 v 23:24

Obávám se, že to neprojde (nepůjde). Sám jsem měl nedávno takový dotaz, jestli by nešla vytvořit možnost zařadit si do vlastní knihotéky i knihy vydané mimo ČR a SR, abych je mohl mít pěkně pohromadě. Danielson mi sdělil, že to nejde, protože je to pouze databáze českých a slovenských knih. Tak to respektuju (bez legrace, on je tady nejvyšší autorita) a udělal jsem si bokem ještě seznam vlastní a víc to neřeším.
Ono vůbec těch požadavků na nejrůznější úpravy a přesuny je spousta (třeba pořadí položek - jako by byl tak velký a nepřekonatelný problém přejet kurzorem na monitoru o dva centimetry níž).
Nechme moderátory žít, i tak mají práce až nad hlavu. Howgh.

Text příspěvku byl upraven 08.11.13 v 12:20

herdekfilek
herdekfilek 06.11.2013 v 23:33

Ano, s poslední větou nelze než souhlasit, třebas dnes jsem štípal dříví a jsem stržen.

nightlybird
nightlybird 07.11.2013 v 01:14

Dobře ti tak, už jsi měl mít dávno naštípáno.

pajunček
pajunček 08.11.2013 v 12:18

rusalka123 - Výborný nápad, myslím, že nejlepší z dosavadních neuskutečněných zlepšováků. Jsem pro. Každý chce něco jiného, každý má svůj vlastní systém a taková variabilní složka by bylo řešení. Mě osobně dost chybí zrušené poznámky, takže bych určitě využila...

Text příspěvku byl upraven 08.11.13 v 12:19


rusalka123
rusalka123 08.11.2013 v 21:16

díky.:) Nečekám ale, že by to vyšlo...

Dan
Dan 04.12.2013 v 09:03

Do budoucna to nevylučuji, ale zatím to neplánuji...

rusalka123
rusalka123 05.12.2013 v 16:04

danielson, to je náhodou celkem optimistická odpověď.:) Nespěchej, času je dost.;)



Vložit příspěvek