Odznáčky apod.

DISKUZE » Nápady na vylepšení webu


Mc-Marty
Mc-Marty 23.02.2015 v 23:59

Napadl mě takový návrh, který by zahrnoval udělení jakéhosi odznáčku za vykonání jisté činnosti (viz. karaoketexty.cz), za např. přidání knihy, autora... Je to špatný nápad?

reader.007
reader.007 24.02.2015 v 02:06

to mi připomíná hrátky a odměny u mBank a ty jsou, mám-li mluvit za sebe, spíše otravné než motivující

Mc-Marty
Mc-Marty 24.02.2015 v 19:04

pokud znáš karaokeparty.cz tak by to mozna primelo i k tomu aby se clovek venoval i webu jako takovemu rozvijel ho a mohl to dat najevo. ale jestli si to takhle myslis tak ok

lenkaknel
lenkaknel 24.02.2015 v 20:18

Mc-Marty: Za vykonání jisté činnosti - přidání knihy, autora, údajů, atd. se již přidělují body.

Mc-Marty
Mc-Marty 24.02.2015 v 20:19

ok ale odznáčky by mohli býti též vzrušující, nemyslíš?

Koka
Koka 24.02.2015 v 20:47

Prosím, a budou se dávat i diplomy? Já bych tak moc nějaký chtěla .... Plakáty s Helenkou jsem už se zdí sundala, a teď by se tam něco hezkého tedy hodilo ... A ještě kdyby - jak píše navrhovatelka - to bylo i vzrušující, no to by bylo! Aááách.

P.S. Okamžitě mi na titulní stránce DK naskočila reklama "Velký výběr odznaků za skvělé ceny." No nekup to!

Text příspěvku byl upraven 24.02.15 v 20:48


reader.007
reader.007 24.02.2015 v 21:12

diplomy neberu, kdo to má pořád rámovat, navrhuji medaile, zaberou méně místa a teď co jsem sundala vánoční výzdobu mám na zdi pár volných hřebíků :-))

Koka
Koka 24.02.2015 v 21:15

reader, co myslíš, daj-li nám medajli, nebo nejdaj-li nám medajli, když tady tolik přiZpíváme?

reader.007
reader.007 24.02.2015 v 21:18

jestli nedaj-li medajli, půjdu a urazím nějakýho mocnáře. Vidím to na Paulhuntera, na toho mám pifku :-)

Dan
Dan 13.03.2015 v 10:06

Ono je vždycky jednodušší nápady druhého zesměšňovat, než vymyslet své vlastní...

O odznáčcích jsme před pár lety uvažovali (byl jsem totiž dokonce osobně u jejich zrodu na zmíněném webu), pak jsem to ale uložil k ledu.

reader.007
reader.007 13.03.2015 v 14:54

Milý danielsone, jestli tvé šípy míří mým směrem, pak tě mohu ujistit že já si z nápadu s odznáčky dělám legraci hlavě proto, že mi to přijde úplně absurdní. Já osobně tady doplňuji a edituji chybné údaje ne proto abych si vysloužila nějaký metál, ale proto, že mne baví a uspokojuje budovat něco o čem jsem přesvědčena že má smysl, takže i kdyby jste se rozhodli vymazat mi moje bodové konto až na dno, bude mě to mrzet méně než když zjistím, že mi zmizelo pár vložených knih.

Koka
Koka 13.03.2015 v 16:55

Plně souhlasím s danielsonem - vymyslet vlastní nápady a příjít s nimi opravdu není snadné, a proto vlastní nápady by opravdu neměly být předmětem výsměchu. Zato vzít nápad z "karaoketexty.cz", a navrhnout ho aplikovat na DK, jak to udělal zakladatel tohoto vlákna, mi vážně přišlo nevážné, až směšné. To jsem samozřejmě ještě nevěděla, že původcem odznáčků na karaoke.cz je právě zakladatel DK. Kdybych to byla bývala věděla, jistě bych byla reagovala jak se patří. Proto prosím, příště uvádějte úplné informace, abych tomu přizpůsobila reakce! :=)))

Mc-Marty
Mc-Marty 19.03.2015 v 23:05

Mně šlo samozřejmě o jakési nenucené "donucení" ( spíš nalákání) lidí na rozvoj webu - chápeš poté třeba si i všimnou nějakých knich a rozvineme i četbu... atd atd. To je princip takový základ a i tací "kidi" (děti) tím mohou býti nalákáni. Samozřejmě je mi to jedno, máme svobodu projevu a názoru a tak toho náležitě využívám ve prospěch webu i četby. Děkuji

nightlybird
nightlybird 20.03.2015 v 01:33

Koka - no co, tak jsme se trochu pobavili a Mc-Marty není dozajista žádný suchar a pobavil se naopak zase reakcemi. Ostatně mu nikdo hlavu netrhal a trocha zábavy se dá v národě Járy C. přece očekávat. Mně to třeba (spolu s čtenářskou akcí) připomnělo dobu před 1/2 stoletím s jejím Fučíkovým odznakem. Jó, to byly časy. Dodnes na ně s notnou dávkou nostalgie vzpomínám.
Tedy na to, jak jsem byl mladý, krásný a plný "eneržie" (aby si to někdo nepatřičně nevyložil).

Text příspěvku byl upraven 20.03.15 v 01:34

eraserhead
eraserhead 20.03.2015 v 07:48

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

newtory
newtory 21.03.2015 v 01:34

Takže nebudú odznačiky ?



Vložit příspěvek