J.J.Duffack hledám více informací

DISKUZE » O autorech


asam
asam 18.03.2011 v 15:07

Já vím jen to, že je to pseudonym.. Tento pseudonym využívají hned dva spisovatelé – J. Dvořák a J. Dziak. Alespoň to tak bylo u knížky Štefánik a Československo - vydané Naše vojsko 2009.
Víc nevím

knihomoli
knihomoli 19.03.2011 v 03:46

Bungrolog-Píše knihy o UFO a záhadách. Jestli si najdu čas, tak se pokusím o něm něco vyčíst, ale čas je to, čím zravna nevládnu.

knihomoli
knihomoli 19.03.2011 v 15:55

Bungrolog - dívala jsem se do dvou knih, které mám k dispozici, ale údaje k autorovi jsem tam nenašla.

nightlybird
nightlybird 08.04.2011 v 11:28

Pepík Dvořák je zcela jasný, s Dziakem komunikuju a slíbil, že něco dodá - je to ale pán v letech a musí se na něj pomalu. Jakmile z něj něco vypadne, doplním to.

PAVEL z BRNA
PAVEL z BRNA 19.07.2013 v 21:31

J.J.Duffack je český okultista.To co píše,by bez důkladné znalosti okultismu napsat nemohl,at už to byl trhák Démon z jiného světa či Odhalená tajemství magie.Obě dvě díla jsou zároven varovné pro všechny,kteři se o okultismu zajímají ze zvědavosti či z touhy po nevšedních zažitcich.
Pro takové je okultismu autodestruktivní pastí.

Text příspěvku byl upraven 19.07.13 v 21:59

nightlybird
nightlybird 19.07.2013 v 23:41

PAVEL z BRNA - koukni na http://www.databazeknih.cz/autori/jan-dziak-23597


PAVEL z BRNA
PAVEL z BRNA 20.07.2013 v 20:09

Diky za překvapivou informaci. Jsem poněkud v šoku,že pod pseudonymem Duffack se skrývaji 2 spisovatelé literatury faktu a nikoliv praktikující okultista,který se skrývá. No v každém případě jsem zvědav,jak dopadne pátrání.

nightlybird
nightlybird 21.07.2013 v 00:56

Pátrání skončilo momentem, kdy jsem zjistil identitu pseudonymu a rovněž skončily moje kontakty s panem Dziakem. Cítil se některými mými výroky dotčen a tak byla jeho biografie smazána a nahrazena jím osobně dodanou verzí. Abychom se jak já, tak i DK vyhnuli případným konfliktům, dál jsem se jeho osobou nezabýval. Tebou jmenované knihy jsem nečetl a tak jeho okultistické sklony neposoudím, osobně si ale myslím, že si jako témata knih vybírá zcela pragmaticky podle předpokládaného zájmu čtenářů a nijak bych jej nedémonizoval.



Vložit příspěvek